Опис

Smooth coat – біла олія з ефектом випрямлення 100 мл

Використовується як «фінальний штрих» зачіски, сироватка надає дзеркальний блиск, усуває «кучерявості» навіть при вологій погоді, зберігає ефект випрямлення волосся. Засіб здатний впоратися навіть з дуже сильно кучерявим волоссям.
   Основні компоненти:
   Gossypium herbaceum Cottonseedoil - бавовняне масло - справжнє джерело корисних речовин. Вітамін Е в бавовняному продукті діє як потужний антиоксидант. Жирні кислоти усувають пористість. Масло Глибока живить і відновлює структуру по волосся по всій довжині.
   Hydrolyzedsilk - протеїни шовку - прекрасне джерело незамінних амінокислот для волосся. Протеїни шовку здатні відновлювати їх пошкоджені ділянки, розгладжуючи і поліруючи поверхню волосся.
   Panthenol - пантенол огортає кожну волосину тонкої захисною плівкою, при цьому не обтяжуючи його. Таким чином пантенол береже волосся від негативного впливу ультрафіолету і високої температури. Він робить волосся гладкими, свіжими і легкими, що надає їм слухняність і істотно полегшує укладання.
   Спосіб застосування:
   Нанести на вимиті і просушені рушником волосся. Зробити укладку. Також може наноситися на сухе волосся «легкими дотиками» для завершення укладання.

Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
   
Погано           Добре

Відгуки (0)