Опис

Subtil Creme - Стійка крем-фарба
Обсяг 60 мл.
Професійна фарба для волосся DUCASTEL Subtil Creme вражає різноманітністю яскравих насичених відтінків.
Результатом новітніх науково-технічних досягнень Laboratoire Ducastel в області виробництва косметики для волосся стала запатентована унікальна формула Epaline-100 - кукурудзяна олія + кисень. Унікальна формула інгредієнтів, що входять до складу фарби DUCASTEL Subtil Creme, в поєднанні з найчистішими фарбуючими пігментами забезпечує стійке і рівномірне фарбування будь-якого типу волосся, в тому числі і сивого, в натуральні і модні тони.
DUCASTEL Subtil Creme захищає шкіру голови від подразнень під час фарбування, дбайливо впливає на волосся, робить їх здоровими, надає їм неповторний блиск і життєву силу.

DUCASTEL Subtil Creme легко змішується і наноситься, забезпечує економію в пропорціях: спец блондини - 1: 3; попелясті (в разі освітленого волосся) - 1: 2; всі інші 1: 1,5.

Застосування DUCASTEL Subtil Creme: Фарбу наносимо на сухе немите волосся. Дотримувати точні пропорції змішування фарби DUCASTEL Subtil Creme з окислювачем. Час витримки 35 - 45 хв. Використовувати окислювачі тільки даної фірми.  Після закінчення процедури фарбування промити волосся теплою водою. Промити технічним регенеруючим шампунем (Subtil ph ), який закриє лусочку волосся. Якщо даний шампунь не піниться добре, то це означає, що фарба погано змита водою. Процедуру змивання водою повторити ще раз. У разі  червоних і мідних кольорів, відразу після фарбування не користуватися додатковими зволожуючими засобами, це прискорить вимивання кольору з волосся.

Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
   
Погано           Добре

Відгуки (0)