Опис

HIPERTIN Utopik Colour Cream - Стійка фарба для волосся
Обсяг 60 мл.

Новітня крем-фарба забезпечує максимальну стійкість кольору і покриття сивини на 100%, максимальну насиченість кольору і виключає ризик отримання небажаних відтінків за рахунок відсутності зеленого півтони і максимально збалансованих коректорів в складі барвника.
Гідролізований білок пшениці і похідні сої забезпечують максимальний кондиціонуючий ефект і рівномірне фарбування. Ваше волосся після фарбування завжди будуть здоровими, блискучими і еластичними. Компоненти Фенілтріметікон і полікватерніум-22, що входять в фарбу UTOPIK, забезпечать захист і знімуть статику з волосся, поліпшать розчісування, а головне додадуть волоссю чудовий блиск і сяйво.
Крем-фарба має низький вміст аміаку (1,9%) і найвищий клас його очищення (чистота 22%). Така фарба мінімально пошкоджує структуру волосся, що збільшує стійкість і яскравість кольору і дозволяє зберегти волосся здоровими. Вона також не агресивна по відношенню до шкіри голови, що знижує ймовірність алергічних реакцій і пошкоджень шкіри і коріння волосся.

Спосіб застосування: пропорції змішування: 1 частина крем-фарби основний палітри + 1 частина окислювача UTOPIK-OX. Для пастельного тонування 1: 2. Пропорція змішування Суперблонд 1: 2. Час впливу: від 20 до 45 хвилин. Волосся попередньо не мити.

Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
   
Погано           Добре

Відгуки (0)